ANA SAYFA<<<

TalepRehberi.com KURUMSAL ÜYELİK BAŞVURUSU
FİRMA ADI: (zorunlu alan) FİRMA ADRESİ: (zorunlu alan) FİRMA E-POSTA: (zorunlu alan) FİRMA TELEFON: (zorunlu alan) FİRMA YETKİLİSİ AD-SOYAD: (zorunlu alan)
ŞEHİR(zorunlu alan): İLÇE(zorunlu alan): KATEGORİ(zorunlu alan): ÜYELİK KOŞULLARI (1 YILLIK ÜYELİK 100TL): Bu başvuru formu ile Kurumsal Üye adayı, TalepRehberi.com >>Kullanım Sözleşmesinde<< ve başvuru formunda yer alan tüm maddeleri okuyup kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Başvuru formunun ve 100TL ödemenin TalepRehberi.com’a ulaşmasının ardından 7 gün içerisinde üyelik aktifleştirilir ve kurumsal üyelik kodu formdaki e-posta adresine gönderilir. Üyelik süresi 12 aydır.TalepRehberi.com, üyelik süresince yukarıda seçili kategori ve lokasyon için gönderilen talepleri bildirim mesajı olarak formda belirtilen e-posta adresine göndermekle yükümlüdür. Talepler için bildirim istemiyorum!
Üye olan kullanıcı sitede yayınlanan tüm taleplere ulaşma hakkına sahip olur. Ve kayıt sonrası kurumsal üyeler 30 Ücretsiz Acil Talep gönderebilir. Acil talep paketleri üyelik sırasında geçerlidir. Üyelik bitimiyle tüm acil talep paketleri iptal edilir. TalepRehberi.com, işbu başvuru formu ile, firmaların kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, kayıt olan firma işbu kayıt formunu göndermesiyle beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.